HAKKIMIZDA

15 yıldır edindiğimiz bilgi ve deneyimlerimizi en iyi şekilde sizlerle paylaşmak için BURSOM MÜHENDİSLİK 2012 yılında su sektörü devi olan Bursa da faaliyete geçirdik. Hızlı güvenilir ve uygun çözümler bulmak için kendimizi geliştirdik.

BURSOM MÜHENDİSLİK olarak Gıda sektöründe en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Kendi üretimimiz 5-10 lt, 19 lt ve damacana dolum Makinaları, Damacana Fırçalı İç-Dış yıkama makinası, şişe ve koli taşıma konveyör bantları, havalı konveyör bantları, kapak ve preformelevatörlerinin yanı sıra sıfırdan fabrika kurulumu ve projelendirme, 2 el komple hat temini ve revizyonu yapılarak kurulum hizmeti, Pet Şişirme makinalarının gazlı veya SHORT NECK preforma dönüştürme hizmetlerini sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca Makina ekipmanları , parça imalatı ve servis imkanlarımızla en iyi hizmeti sunmaktayız.

Yapacağınız yatırım amacına yönelik yerleşim projeleri tarafımızdan yapılmaktadır.


Güncel

KRONES
KRONES ŞİŞİRME MAKİNALARI KURULUMU SÖKME, TAŞIMA VE KURULUM İŞLERİ YAPILIR. GAZLI MAKİNALARIN SU AĞIZLI PREFORMA DÖNÜŞÜMÜ YAPILIR SU AĞIZLI MAKİNALARIN SHORTNECK DÖNÜŞÜMLERİ YAPILIR...
Detay »

...
Detay »

...
Detay »